Новини 

Вигідні пропозиції для вашого свята!

ЗАОЩАДЖУЙТЕ ГРОШІ З НАШИМИ ПАРТНЕРАМИ!

Детальніше...

Підготовка ігротеки до нового сезону

Ознайомтесь з нашими планами та діями для найращих свят та дозвілля у KID CITY!

Детальніше...

 

KID CITY - це найбільша ігротека у Дніпрі

KID CITY - це дитячий ігровий простір в Дніпрі з безліччю можливостей для дозвілля дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Тут ми бавимося кращими брендовими іграшками, а також весело та незабутньо святкуємо дитячі дні народження.

Безпечний та цікавий ігровий простір

Сучасні іграшки високої якості

В ігротеці KID CITY представлені улюблені всіма дітьми світу іграшки:

  • треки, великий гараж і машинки HOT WHEELS,
  • конструктори LEGO DUPLO
  • ляльковий будиночок BARBIE
  • будиночок пригод і кухня SMOBY, ігрові набори LEARNING RESOURCES та KIDKRAFT
  • велика залізниця BRIO/BIGJIGS

Розвиток пізнавальної діяльності та моторики

Кожна іграшка в ігровому просторі KID CITY призначена для заохочення ключових навичок розвитку. Ми щиро віримо у важливість навчання через гру, і наші ігри підтримують і стимулюють всеосяжний розвиток дитини. Від розпізнавання кольорів до навичок конструювання, від спритності рук до великої моторики - ми спонукаємо дітей грати, досліджувати та вчитися.

У нашому ігровому просторі немає місця занадто дрібним деталям, дешевому пластику чи китайським підробкам.

 

Найщасливіші дні народження

Свято в ігротеці

Шукаєте цікаве місце, де відмітити день народження дитини у Днпрі? Бажаєте розваг для маленьких гостей та комфортного відпочинку для дорослих? KID CITY — це ідеальне місце для проведення дитячого дня народження, адже наша команда знає, що потрібно гостям, а особливо – наймолодшим з них. Програма заходу з об'єднанням різноманітних форматів розваг створить незабутній святковий настрій!

Більше інформації про наші свята можна знайти на цій сторінці:

Дитячий день народження

Виїзна анімація

Ігротека KID CITY пропонує найкрасивіші та найцікавіші анімаційні програми для розваги та поздоровлення діток на виїзних святкових заходах. Аніматори в дитячий садок, заміський ресторан, квартиру.

Ваших діток і їхніх гостей чекають лялечки LOL (найкрасивіша квест-програма в Дніпрі), Щенячий Патруль, Фіксікі, Тачки, Капітан Америка, Людина-Павук, Три кота, Ельза і Анна, Черепашки-ніндзя та ін. А також шоу мильних бульбашок, фокуси, аквагрим, хімік-шоу та інші улюблені дітьми розваги.

 

Наша місія та філософія

Наша філософія - це прагнення до створення простору, в якому буде комфортно і дітям, і батькам.

Ми постійно працюємо над тим, щоб маленьким відвідувачам було цікаво та пізнавально у нас в гостях. Що стосується дорослих, то ми прагнемо запропонувати вам час для себе, своїх інтересів, спілкування з друзями та комфортного відпочинку під час того, як діти розважаються з аніматорами та плеймейкерами.

Ми щиро хочемо, щоб всі діти нашого міста були щасливими. Запрошуємо вас розділити з нами радість дитинства і зануритися в веселі пригоди та нескінченну гру!