Поки на дворі ще серпень, і сезон відпусток та відпочинку у самому розпалі, ми тут, у KID CITY, не гаємо часу та готуємося до осіннього сезону.

Адже з настанням холодів ми очікуємо більше діток та дорослих у нас в гостях, на ігровому дозвіллі та днях народження – отже, прагнемо вас радувати та дивувати з новою силою.

Що ми пропонуватимемо для наших маленьких відвідувачів?

  • наразі готуємо абсолютно нове та дивовижне шоу мильних бульбашок, яке підкорить вас своєю яскравістю та магічністю. Як відомо, це одна з найулюбленіших забавок малечі, тому вже з кінця серпня презентуємо цю програму.
  • оновлюємо ігрові локації в ігротеці: вже привезено новенький іграшковий супермаркет у зону SMOBY, зі справжньою касою, сканером та великим візком для здійснення покупок. Доступні нові надходження до залізниці BRIO (триповерхова парковка, аеропорт, пожежна частина).
  • готуємо нову костюмовану програму, яка вразить всіх дівчат від 1 рочку своєю красою та жіночністю. Впевнені, що вона точно стане фаворитом маленьких принцес та хітом фото в Інстаграм для їхніх чудових мам :)
  • шиємо новенький цікавий реквізит для проведення найвеселіших та жвавих днів народження хлопчиків та дівчат.
  • Також до кінця сезону-2020 пропонуємо великий БОНУС для гостей ваших свят у KID CITY! Усі маленькі відвідувачі будуть отримувати нашу картку щасливої гри (де кожне сьоме відвідування йде у подарунок) та знижку 50% на 1 візит ігрового дозвілля в ігротеці. Таким чином, свято у KID CITY стане не тільки гарним приводом повеселитися та відсвяткувати, але й приємно провести час усім його відвідувачам опісля заходу. Сподіваємося, вам сподобається ця наша ідея!

Таким чином, наша праця у літній період є дуже активною, адже жодного дня ми не забуваємо про нашу головну мету – робити ваше проведення часу в KID CITY цікавим, приємним та комфортним.

Ми бажаємо вам чудового завершення літа та чекаємо в гостях!

З повагою до вас, Євгенія Отавіна, керівник ігрового простору KID CITY.

Відкрити презентацію ігротеки